Elmas Nakliyat

kavacık nakliyat şirketleri

Kavacık Nakliyat firmaları Evden eve nakliyat hizmetinde uzun yıllar boyunca hizmet sunmakta olan firmamız müşterilerini her daim memnun edebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Ev, ofis ve villalarınızı özen ile taşıyan kavacık evden eve nakliyat

Image 02

kavacık nakliye firmaları

Kavacık Nakliyat firmaları Evden eve nakliyat hizmetinde uzun yıllar boyunca hizmet sunmakta olan firmamız müşterilerini her daim memnun edebilmek için elinden geleni yapmaktadır.

Ev, ofis ve villalarınızı özen ile taşıyan kavacık evden eve nakliyat eşyalarınızı sadece evden alarak yeni evinize taşıdıktan sonra yeni evinize eşyalarınızın nakliyesini götürdükten sonra özensiz bir şekilde evinize atmıyor.

Eğer isterseniz eşyalarınızın tamamını evinize yerleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman odağına yerleştiren firmamız iş disiplini ve felsefesi sayesinde memnun müşteri sayısı her geçen gün artış göstermektedir ve bu sayede referansları artış gösteren Elmas Nakliyat kalitesini tescillemiş oluyor

. Suadiye’de bulunan tüm nakliye firmalarının arasında en çok tercih edilen firmamız yılların verdiği tecrübe ile teknolojiden faydalanarak sunduğu hizmet sayesinde müşterilerinin eşyalarında en ufak bir çizik bile oluşmasına izin vermiyor.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmet ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimizi referans müşterilerimiz ile tanıştırabilmekteyiz.

Firmamızda bulunan şehirlerarası ve şehir içi hizmet sunmakta olan araçların bakımları sürekli olarak yapılmaktadır. Bu sayede araçların arızalanması nedeni ile eşyalarının günlerce yollarda beklemesi gibi bir durum söz konusu dahi olamaz.

Adres bulma, trafik detayları ve saatlerinin ayrıntılı bir şekilde incelenmesi sayesinde eşyalarınızın yolda beklememesi için tüm detaylar düşünülmektedir. Taşıma işlemlerinin de sigorta kapsamında yapıldığı hesaba katılır ise kavacık nakliyat firmaları uzmanlarımızı tercih etmemeniz için sebep kalmamaktadır.

anadolu yakası evden eve nakliyat

Elmas Nakliyat

Anadolu yakası

ADRES : Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 (Eski PTT Pasajı) İstanbul / Türkiye Mail : :info@avrupanakliyat.com.tr
tel:0216 427 82 80
tel:0242 427 47 73
tel: 0533 209 65 08

Avrupa yakası

ADRES Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş / İstanbul / Türkiye Mail : info@memet-elmas@hotmail.com
tel:0212 217 77 44
tel:0242 427 47 73
tel: 0533 209 65 08

anadolu yakası nakliyat firmaları